Shell staciju tīkls

Lai kur arī dotos transportlīdzekļa vadītājs, tam vienmēr ceļā būs Shell stacijas, kurā būs iespējams iegādāties degvielu ar EuroShell degvielas kredītkarti. Jūsu ērtībai Shell piedāvā vairāk nekā 24 000 stacijas 35 valstīs, tai skaitā degvielas uzpildes stacijas, kas speciāli piemērotas smago un kravas automašīnu uzpildēm uz Eiropas nozīmīgākajos kravu pārvadājumu maršrutos.

Shell piedāvā Jūsu vajadzībā vienu no lielākajiem staciju tīkliem ar vairāk nekā 2 500 stacijām, kas aprīkotas ar speciālajām ātrdarbības degvielas uzpildes sūkņiem, apsargātām stāvvietām, kā arī nodrošina visas nepieciešamās ērtības automašīnu vadītājiem. Minētās Shell stacijas atrodas pie nozīmīgākajiem Eiropas lielceļiem, galvenajiem nacionālajiem ceļiem, starptautiskajiem tranzīta ceļiem un loģistiskas centriem, kā arī ostām.

Šo staciju priekšrocība ir ne tikai ātras uzpildes un iespēja ērti veikt degvielas uzpildi zem jumta, bet arī:

  • Uzticama, droša un ietilpīga stāvvieta;
  • Veikals un restorāns;
  • WC
  • Atpūtas zona.

 Shell staciju karte

EuroShell degvielas staciju meklētājs ļauj atrast nepieciešamās stacijas transporta kompānijām katrā valstī, kurā tas nepieciešams. Ērti pārskatāma informācija, iespēja ielādēt vai izdrukāt informāciju vai izfiltrēt stacijas, kurās ir pieejams AdBlue®