Ar Shell Diesel Jūs varat samazināt degvielas patēriņu pat līdz 3% *,
nezaudējot jaudu!

Papildus rūpējoties arī par automašīnu stāvokli un vides piesārņojumu – Shell Diesel samazina gan auto apkopes izmaksas, gan CO2 izmešu daudzumu

* Mašīnas / transportlīdzekļa ekspluatācijas laikā. Ietaupījumi var atšķirties atkarībā no mašīnas / transportlīdzekļa, braukšanas apstākļiem un braukšanas stila

Galvenie ieguvumi lietojot Shell degvielu

Uztur dīzeļdzinēju darbību optimālajā režīmā

Shell FuleSave degviela is specifiski veidota, lai aizsargātu oglekļa aplikumu uzkrāšanos dzinējā un iešpirces vārstos. Dzinējam kļūstot vecākam, var palielināties degvielas patēriņš, pasliktināties izmešu kvalitāte un samazināties dzinēja jauda.

Radīta, lai aizsargātu degvielas sistēmu pret koroziju

Dīzeļdegviela nav korozīva, taču laika gaitā un pie noteiktiem apstākļiem, degvielas tvertnē un degvielas pievados var parādīties rūsa. Shell FuelSave degviela ir bagātināta ar spēcīgiem pretrūsas aizsardzību palielinošām sastāvdaļām, kas palīdzēs aizsargāt transporta līdzekļa degvielas sistēmu no rūsas.

Novērš pastiprinātu putošanu uzpilžu laikā

Uzpilžu laikā degviela mēdz veidot putas, kuras aizņemot vietu bākā pagarina uzpildes laiku. Shell FuelSave degviela ir papildināta ar putošanu samazinošu komponentu, tādējādi uzpildes kļūst ātrākas un drošākas.

Palīdz samazināt izplūdes gāzes, kaitīgos izmešus un dūmus

Radīta, lai palīdzētu saglabāt dīzeļdzinēja degvielas iešprices sprauslas tīras,  Shell FuelSave degviela nodrošina degvielas pilnīgāku sadegšanu, kas palīdz samazināt CO2 izmešu un dūmu daudzumu atmosfērā.

Kontakti

SIA “RT Services Baltics”
Bauskas iela 58A-404.kab., Rīga, LV-1004
Tālr.: +371 67 161 664
E-pasts: info@rtsbaltics.com